דף הבית » קלנועית מתקפלת » קלנועית מתקפלת למזוודה
קלנועיות קיבוץ צרעה לקוחות ממליצים בטיול קלנועית מקופלת על גמל בירדן

קלנועית מתקפלת למזוודה

קלנועית מתקפלת למזוודה! קלת משקל, פשוטה לתפעול, מאושרת טיסה בכל חברות התעופה בעולם. 

העתיד כבר כאן! ובכף ידך

 

קלנועית מתקפלת למזוודה של קיבוץ צרעה, היא פתרון מדהים לכל מי שמבקש נוחות מרבית לצד ניידות מיטיבה וכל זאת ביציבות מלאת ביטחון ושמחה.

פתאום, הכל נהיה קל יותר ופשוט. אפשר להגיע לכל מקום! ולהסתובב בכל מקום ללא מאמץ, בניידות עצמאית וחיוך רחב ונינוח.

בין אם יציאה מתוכננת מתוך הבית, או כהזדמנות שנתגלתה ביומכם, דווקא כשהגעתם עם רכב. כי קלנועית מתקפלת למזוודה, היא המצאה גאונית שמאפשרת לכם לקחת אותה איתכם תמיד, לסגור ולפתוח אותה ברגע ולאחסן אותה במהירות בכל כוך קטן בארון או לצידו וכן בתא המטען בקלות.

היא קלה כל כך במשקלה, למעשה, מהקלות ביותר בעולם, מה שמשדרג את חוויית התפעול והתמרון שלה בצורה נהדרת. אפילו בתוך הבית.

מעולה לנסיעות יומיומיות, הן בישובים קטנים והן בערים גדולות. במרחבים סגורים ופתוחים, רחבים או צרים יותר, לקפיצה ממוקדת או לנסיעה להנאתך על הטיילת לקראת ערב, או אפילו להתעמלות בוקר קצרה על החוף.

אחרי מעט מאד זמן, לא תבין איך לא היה לך אותה כבר קודם. היא תהפוך לחלק בלתי נפרד מסיפורי יומך. קלנועית מתקפלת למזוודה, רעיון מבריק.

דמיינו את עצמכם לרגע, יושבים על הספה בבית, נזכרים שיומההולדת של הנכד ממש מתקרב, נהדר ! פשוט מתניעים ונוסעים. עצמאיים, חופשים להגיע לכל מקום שתחפצו. לפעמים, סתם בשביל לשאוף קצת אוויר.

פיתוח יצירתי בפיקוח קפדני תוך בחירת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש. הן מכנית, הן איכות חומרי הגלם. גאווה ישראלית של ממש ! כבר מעל שלושה עשורים.

קלנועית מתקפלת למזוודה המגיעה במספר דגמים להתרשמותך-

לדוגמא מתוך קטגוריית הקלנועיות הקטנות שלנו- לייט, קלאסיק ,עלית ופאדר

הלייט הינו כלי מצוין המתקפל בקלות, בעל 4 גלגלים ומנוע אחורי.

לקלאסיק 4 גלגלים ולעלית שלושה. דגמים אלו- הם גם מתקפלים אך גם מתפרקים בפשטות ובמהירות, מה שמאפשר פיצול המשקל בעת ההעמסה.

בשלושתן אף ניתן להוסיף סוללת ליתיום.

כל קולנועית קטנה פותחה במיוחד למיקסום תחושת הביטחון וההנאה מחוויית הנסיעה- כידון בצורת חצי עיגול, מתכוונן ונוח לנהיגה, כסא עם 4 נקודות עגינה לנסיעה ממושכת ללא כאבים, משענות מתכווננות משני הצדדים לנוחיות הידיים.

ומהירותן היא 6 קמ"ש. על פי חוק.

מתלבט ? דבר איתנו. נשמח לעזור.

נובמבר כבר כאן :)

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..