דף הבית » הקלנועיות שלנו

קלנועית חשמלית המותאמת במיוחד בשבילך !

במיקוד לצרכים שלך ובדיוק לרצונותיך. להגברת תחושת הביטחון ויכולת העצמאות בניידות

קלנועית חשמלית מבית קיבוץ צרעה, בדיוק מה שרצית ! איכותית ברמה אחרת ועשויה מהחומרים הטובים ביותר

לרשותכם, שמונה דגמים בשלוש קטגוריות

4 דגמים קומפקטיות– קטנות וקלות

 2 דגמים בינוניות– חזקות במיוחד.

2 דגמים זוגיות– גדולות ומפנקות לחווית נהיגה מושלמת

הקטנות שלנו שלושה דגמים לבחירה– לייט, קלאסיק, ועלית

קלנועית חשמלית מהקלות בעולם

 וכן, מאושרת טיסה בכל חברות התעופה. מה שהופך כל טיול לחוויה משודרגת ונוחה

מתאימות למי שמעוניין באחסון קל בין שימוש לשימוש בתא המטען או בחלל קטן בביתכם

יתרונות בולטים– שימוש פשוט, ניידות גבוהה במיוחד, קלות משקל ומחיר ללא תחרות. גודל אידיאלי- מצד אחד לנוחות ובטיחות, ומצד שני לאחסון כמעט בכל מקום

דגם הלייט- בעל 4 גלגלים, העלית- 3 והקלאסיק והפאדר ארבעה

כולן מתקפלות, אך האחרונות אף ניתנות לפירוק לשני חלקים לשם אחסנה נוחה נסיעתן הוא כ-15 קילומטר. ומהירותם היא כ-6 קמ”ש

הבינוניות שלנו- הטיטנים

שני דגמים לבחירה– טיטן 3 גלגלים ו- 4 גלגלים

הטיטן הוא אחד ממוצרי הדגל שלנו.

כלי חזק ואמין במיוחד, קלנועית חשמלית איכותית ביותר. ניתן גם לפרק, וגם לקפל אותו בקלות רבה, וזהו יתרון משמעותי- פיצול המשקל בהעמסה ואחסון המוצר גם במקומות קטנים במיוחד

מתאימות למי שמבקש חווית נהיגה ברמה הגבוהה ביותר. מיועדות הן לנסיעה בקניון והן ברחוב בנוחות מירבית, קלות לפירוק ולאחסון וגם הן, מאושרות טיסה.

יתרונות בולטים– חזקות במיוחד, מתפרקות ומתקפלות בקלות, בעלות יכולת תמרון גבוהה, עמידות חומרים מצוינת, והיכולת לנהוג בכל תוואי שטח.

בעל מושב עם ארבע נקודות עגינה, ידיות מתכווננות, הגה רפואי בצורת חצי עיגול, גלגלי אוויר, ובולמי זעזועים איכותיים שמספקים לנו נסיעה נוחה ויציבה.

טווח הנסיעה של הטיטאן הוא כ-30 קילומטרים!.

הגדולות והזוגיות שלנו- הנפטוניםי דגמים לבחירה- נפטון- 3 גלגלים ו- 4 גלגלים

קלנועית חשמלית זוגית איכותית ומובחרת!

הראשון הינו בעל יכולת תמרון גבוהה. והשני, מעניק יציבות נוספת וחווית נהיגה מושלמת

מתאימות למי שצריך פתרון ל-2 בוגרים לנסיעה נוחה במיוחד, שטווח הנסיעה שלו רחב ו/או שמתכוון להשתמש בה ככלי התחבורה העיקרי לניידות

יתרונות בולטים– כלי גדול וחזק במיוחד, עם ספסל זוגי רחב לשני מבוגרים, גגון קשיח מובנה, כוללות את כל אביזרי הבטיחות והנוחות המגבירים את ביטחון התנועה והיכולת לעצמאות גבוהה

בעלת סלסלה גדולה מאחור. כמו כן, ניתן להוסיף גם כיסוי גשם

מהירותה- 12 קמ”ש, על פי חוק, עם טווח נסיעה של 40 קילומטר

הקלנועיות החשמליות של צרעה מתאימות לאנשים עם צרכים שונים, ודרישות שונות מהקלנועית  שלהם.

הקטנות

לאנשים שצריכים יותר קלות ופשטות בקיפול ואיכסון הקלנועית, קטגורית הקלנועיות המתקפלות שלנו תתאים לו ביותר , הקלנועיות הקטנות שלנו קלות ביותר לתפעול , ונותנות פיתרון מצויין  וחסכוני לאנשים עם מוגבלות בניידות או שמתאוששים מפציעה.הקלנועית החשמלית של צרעה נועד לספק את חופש התנועה ללא כל מגבלה על טווח או סיבולת שניתן לחוות עם מכשירי ניידות אחרים. הוא מושלם לשימוש יומיומי במרכזי קניות, סופרמרקטים, משרדים, בתים ובתי מלון וכמובן שהדגמים המתקפלים שלנו מאושרי טיסה , מה שהופך כל חופשה לנוחה ועמצאית יותר.

הבנוניות

ולאנשים שצריכים יותר כוח בקלנועית  החשמלית שלהם אנו ממלצים לבדוק את הטיטנים שלו בקטגוריית הקלנועיות הבנוניות גדולות שלנו , הטיטן ללא ספק הוא כלי הדגל שלנו עם לקוחות מרוצים רבים סביב העולם , הטיטנים מגיעם עם כל התוספות כבר מותקנות בהם, עם כוח רב גם לנסיעה על שטח קל ,ללא כל בעיה , עם טווח נסיעה גדול,  קפיצים,  ובולמי זעזועים , ניתן לגלות ולחקור גם מקומות מרוחקים.

הגדולות

הנפטונים שלנו הקלנועית החשמלית הגדול ביותר שאנו מציעים , כלי חזק ביותר , מותאם שלני בוגרים , יכול לשמש ככלי רכב מרכזי , כל התוספות כבר מותקנות עליו , לאחר נסיעה קצרה מרגישים את הכוח הרב והביטחון שהקלנועית נותנת לנו , עם טווח נסיעה גדול ביותר המאפשר נסיעה גםבסיביב המרוחקת יותר מביתנו.

למי הקלנועית החשמלית מתאימה

אף אחד לא אוהב להיות תקוע במיטה במשך זמן רב. ונראה שהדבר היחיד החמור יותר מאשר להיות חולה הוא פציעה שמשאירה אותך חסר תנועה ואינך יכול לדאוג לעצמך.

בין אם אנחנו מדברים על הגב, הברך או אפילו כף הרגל שלך, פציעות גופניות יכולות למנוע ממך לצאת ולעשות את מה שאתה צריך לעשות על בסיס יומי. זה גם מתסכל כאשר אלה שנפגעים מרגישים כאילו אין להם שליטה על חייהם מכיוון שהם אינם יכולים להשלים משימות שהיו פעם פשוטות – דברים כמו קניות או שליחות  או סתם ללא סיבה לצאת לחק הטבע או לטיול בסיבה הביתית להרגיש את האוויר והאת הכוח העצמאות בניידות- ללא עזרה מאחרים. לכן קלנועיות חשמליות חשובים כל כך! הם נותנים לאנשים עם מוגבלויות ניידות את חופש התנועה שהם צריכים לעשות במהלך היום שלהם , אך לא רק בשנים האחרונות אנו עדים לכך שלקוחות רבים שאין להם מגבלה פיזית , עדיין רואים את הפתרון בנידות ירוקה כפתרון אידאלי לסביבה הקרובה לביתם, ללא צורך ברישיון ובבטוחים יקרים ובעלויות נוספות , קלנועית חשמלית היא אופציה זולה וידידותית לסביבה שיכולה לתת תשובה ככלי רכב מרכזי לבית .

למעבר לדף שאלות תשובות קלנועיות 

קלנועית חשמלית מבית צרעה

צרעה היא ספקית מובילה של קלנועיות חשמליים בטעינה עצמית כבר שנים רבות , עם מוניטין מצויין במדינות רבות סביב העולם, קלנועיות צרעה ידועות בתור קלנועית חשמלית ישראלית איכותית לשנים רבות .אנו ממלצים לכם להצטרף למשפחה.

מה שמייחד את צרעה הוא תשומת הלב האישית שלנו לכל לקוחותינו ולצרכים שלהם.

הניסיון שלך איתנו לא מסתיים ברגע שאתה יוצא מהחנות,  ומסייעים לך בכל מה שנוכל.

אל תחמיץ את ההזדמנות שלך והזמן את הקלנועית שלך היום!

מאמרים

פוסטים/מאמרים

:)

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..