דף הבית » קלנועית חשמלית » אז איך נכון לומר קולנועית או קלנועית?
איש חושב על תשובה

אז איך נכון לומר קולנועית או קלנועית?

אז איך נכון לומר קולנועית או קלנועית?

האמת זה לא הרבה משנה הקולנועיות קיימות כבר זמן רב. למעשה, הם שימשו כמכשיר רפואי מאז שנות החמישים. חלק מהאנשים כינו אותם בשנות החמישים  "לקניות" כי רבים מהמכשירים האלה נועדו להכיל שתי שקיות מכולת. יש אפילו סוג אחד של קולנועית משנות ה50 שנקרא "לשבת ולעמוד". היא יכולה לשמש כיסא גלגלים רגיל אך יש לו גם מקום על הגב כך שתוכל לשבת על המושב כשאתה צריך לנוח או פשוט רוצה לקחת הפסקה מהקימה כל היום. כמה שמות אחרים לקלנועית , קלנוע נידות קולנועית נידות.

 

למי זה בכלל מתאים?

קולנועית ניידות הם דרך מצוינת להתנייד, במיוחד לאחר פציעה ברגל או ניתוח. הם גם אופציה מצוינת עבור אלה המתקשים ללכת למרחקים ארוכים או סובלים מכאבי מפרקים. ניתן להשתמש בקולנועית גם במקומות צרים  כגון סופר , קניון והן קלות לתמרון מכיוון שאינכם זקוקים לכישורים מיוחדים להפעלת אחד מהן. אם אתם מחפשים דרך חסכונית ונוחה להתנייד בעיר שלכם, האפשרות הטובה ביותר היא להשיג קלנועית משלכם.

 

ההיתרונות בקולנועית

היתרונות בבעלות על קולנועית למבוגרים הם גדולים. היתרון הבולט ביותר הוא היכולת לעשות דברים באופן עצמאי, כולל הובלת המצרכים שלך או הובלת ילדיך בדגמים הזוגיים. יתרון גדול נוסף הוא שאתה יכול להיכנס ולצאת לחנויות מבלי להמתין לעזרה מאנשים אחרים. לדוגמה, אם אתה נושא פריטים קטנים כמו מצרכים, תוכל לסחוב אותם בעצמך מבלי לקחת זמן של אדם אחר. תהיה לך יותר עצמאות בכל הנוגע לסידורים או פעילויות אחרות הדורשות תנועה. לבסוף, קולנועיות מצוינים לאלה המתקשים ללכת למרחקים ארוכים או סובלים מדלקת פרקים אך לא רק , הקולנועיות מתאימות גם לאלה שרוצים פיתרון ירוק וזול לנסיעה בסביבה הקרובה.

 

לסיכום

בקולנועיות קיבוץ צרעה ישנם מספר דגמים שונים של קלנועיות למכירה , וכל דגם וקטגוריה מתאימה לצריכים שונים. מהקולנועיות המתקפלות והקטנות שלנו שהם פתרון נהדר למי שצריך נידות ועצמאות בסביבה הקרובה לביתו ועדיין ישנה האופציה לקפל את הקלנועית בקלות ובהמירות ולהכניס אותה לרכב ולהשתמש בה בשעת הצורך . לקולנועיות הבנוניות והחזקות שלנו הטיטנים יש כוח רב עדיין ניתן לקפל ולפרק אותם אבל עם הכוח הרב המשקל של הקולנועית גם עולה  וצריך לקחת את זה בחשבון. הקולנועיות הזוגיות והגדולות שלנו מתאימה לשני בוגרים לנסיעה נוחה ובטוחה .

 

נובמבר כבר כאן :)

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..