דף הבית » קלנועית חשמלית » מדוע עדיף לקנות קלנועית חדשה ולא קלנועית יד 2
קלנועיות קיבוץ צרעה לקוחות ממליצים

מדוע עדיף לקנות קלנועית חדשה ולא קלנועית יד 2

אז למה כדאי קלנועית חדשה ולא קלנועית יד 2

היתרונות של קלנועית ניידות חדשה. ישנם יתרונות רבים ברכישת קלנועית מהחברה מאשר בקניית קלנועית יד 2 שנעשה בו שימוש בעבר. ראשית, תוכל לקחת את הזמן שלך בקניית סגנונות ומותגים שונים של קלנועיות מבלי לבזבז שעות בחיפוש באמצעות מודעות מסווגות או מכירות מוסך.  שנית, ייתכן שתוכל למצוא קלנועית חדשה עם כיסוי אחריות טוב יותר מאשר דגם ישן יותר ומשומש. לבסוף, קל יותר לתחזק ולתקן את הדגמים החדשים מאשר דגמי קלנועיות ישנים יותר, מה שהופך את זה למשתלם יותר בטווח הארוך

למה לא תמיד כדאי קלנועית משומשת

קלנועיות חדשות פירושם תחזוקה טובה יותר – קלנועיות לא משומשות וחדשות מהחברה מציעים יתרונות רבים שלא נמצאו בדגמים שבהם השתמשו בעבר כפי שאנו יודעים הטכנולוגיה מתקדמת וטכנולוגיות שהשתמשו בעבר לא בטוח שמתאימים להיום, דבר נוסף אתם לא יודעים איך הבעלים הקודם טיפל ונהג בקלנועית היד שניה שלו , והיתכן שהקלנועית יד 2 שאתה רוכש לא טופלה כלל , ולא אוחסנה בצורה טובה ובטוחה לקנועית. ולאחר זמן קצר תגלה תקלות רבות שלתקן אותם לא תמיד ישתלמו.
באופן אידיאלי, כדאי לקנות קלנועית חדשה כי הטכנולוגיה משתנה כל הזמן. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי רכישת קלנועית משומש.  אבל יכול להיות מצב שאתה תצטרך להשקיע בתיקון הקלנועית כי אתה לא יודע באיזה מצב היא מעבר למראה חיצוני , אבל זה בסופו של דברקלנועית יד 2 לא תמיד יהיה זול יותר.

במידה ועדיין אתה רוצה לרכוש קלנועית יד 2 ,כדאי לשים לב

ראשית, עליך לבדוק את הגיל, הקילומטראז' והנזק של הקלנועית על ידי קריאה ביומן החברה שלו או בדיקת המנוע ולנסות לקבל מידע נוסף מהחברה שהקלנועית נרכשה. לאחר מכן תוכל לחפש חלקים שסביר להניח שיתקלקלו ​​תחילה. אם יש לו בלם תוף תזדקק לרפידות בלם חדשות.
אם לקלנועית יש בלמי דיסק אז תצטרך לנקות אותם מידי פעם עם משהו כמו WD-40 אתה יכול גם להשתמש בתרסיס לניקוי בלמים, אבל וודא שאתה לא נותן לו להתקרב לצבע על המרכב של הקלנועית יד השניה שלך.
סיכה את השרשרת בשמן מנוע. לאנפילד יש חור מיוחד במנוע למטרה זו אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא לטפטף מעט שמן דרכו ולסובב את הגלגל האחורי בזמן שהוא פועל. אל תגזים עם כמות השמן כי יותר מדי עלול להיספג ברפידות הבלמים שלך, וזה לא טוב.

מומלץ לקרוא את המאמר התאמת קלנועית

לסיכום

קלנועית יד 2 יכולה להיות פיתרון אבל לא תמיד הפתרון הזול ביותר , תבדקו תשאלו קחו את הקלנועית לנסיעת מבחן , כדאי גם שבעל מקצוע אמין יבדוק את הקלנועית היד שניה לפני הרכישה.
מוזמים לבדוק את הדף שאלות תשובות שלנו למידע נוסף

נובמבר כבר כאן :)

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..