מה היא קלנועית קטנה , ומה ההיתרונות שלה

דגם עלית מקופל

הרשם למידע נוסף על קלנועיות

המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה

מה היא קלנועית קטנה ומה ההיתרונות שלה

קלנועית קטנה היא כלי רכב לאנשים עם מוגבלויות, אשר מתקשים או בלתי אפשרי בשבילם להשתמש באמצעי תחבורה אחרים. את הקלנועית יחד ניתן לדחוף על ידי הרוכב או להפעיל באמצעות סוללות . קלנועיות קטנות  מבית צרעה הן מהקלנועיות הקלנות בעולם, כלומר ניתן להעביר אותן בקלות בתא מטען לרכב או בתחבורה ציבורית וכמובן שכל הקלנועיות שלנו מאושרות טיסה בכל חברות התעופה.

היתרונות הבולטים של הקלנועיות הקטנות

בגלל הגודל הקטן והקומפקטי ניתן להעביר אותו בקלות , מגלל המשקל הנמוך והגודל הקטן שלהן , האיכסון אופך להיות פשוט ביותר ניתן אפילו להחניס קלנועיות קטנות לארונות ולהעמידם מאחורי הדלת , וכמובן ניתן להעמיס אותם לרכב ולהוציא בקלות ברגע שצריכים אותם, היתרונן חשוב נוסף אצלנו כל הקלנועיות מאושרות הטסה בכלחברות התעופה ,ולמי שצריך נידות בסביבה הקרובה קלנועית יכולה להחליף רכב והעלות הרבה יותר נמוכה.

החסרונות המרכזיים

החסרונות של קלנועיות קטנות כוללים את זה שיכול להיות קשה לשימוש על שטח מחוספס ולא תמיד יש מתקנים להטעין את המצברים משום שבדרך כלל הגודל והכוח של הסוללות חלש יותר מהדגמים החזקים והכבדים יותר שלנו. המשמעות היא שצריך להטעין כל פעם את הקלנועית במלואה לפני היציאה מהבית או שצריך לרכוש סוללה נוספת סוללת אם בכוונתך לנסוע למרחקים ארוכים יותר.

מידע נוסף

קלנועית קטנה יכולה להיות דרך מצוינת להסתובב בעיר. הן מספקות עצמאות ומציעים לרוכב את הביטחון בידיעה שלעולם לא ייתקעו בתנועה ויוכלו להסתובב בבטחה בסביבה הקרובה. אך יש לזכור כמה עצות בטיחות בעת נהיגה על קטנוע הניידות שלך

המלצות בטיחות לקלנועיות קטנות

– הקפד להישאר מודע לסביבתך והימנע מכל סיכון להתנגשות כגון בורות או פסולת בכביש.

– לאחר מכן נשא איתך ערכת עזרה ראשונה בסיסית בכל עת ולמד כיצד לבצע כמה טיפולי חירום בסיסיים כמו החייאה ופצעים חבישים.

– חשוב שתעשה הפסקות קבועות בעת נהיגה בקלנועית. אם אתה מרגיש עייף, קח הפסקה ועצור במקום בטוח.

– הקפד לשמור עליך את תעודת הזהות האישית שלך, כך שבמקרה חירום צוות האמבולנס יידע מי אתה ולאן לקחת אותך.

– לבסוף, תמיד יש איתך סוללת חילוף טעונה במלואה או מטען בעת נהיגה בקלנועית הקטנה שלך. כך לעולם לא תיתקע ותמיד תוכל להמשיך לזוז.

למידע נוסף על החוקים בישראל על קלנועיות לחץ כאן

לסיכום ישנם התרונות רבים בקלנועיות קטנות , להתיעצות עם מומחה נידות תרגישו חופשי להתקשר אלנו

 

 

פוסט/מאמר

פוסטים ומאמרים נוספים

:)

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו..